Computer School Szakközépiskola és Szakgimnázium

1087 Budapest, Százados út 8-10.

2016/2017. tanév, BUDAPEST

Telefon: 06 (1) 343-6818

e-mail: cs@computerschool.hu

 

ÓRAREND 2017.04.17.-2017.04.21.

(utolsó módosítás: 2017.04.17. 13:00)

FIGYELEM! AKI MÉG NEM VOLT ORVOSI ALKALMASSÁGI VIZSGÁLATON, ANNAK EGYÉNILEG KELL INTÉZNIE.

ORVOSI ALKALMASSÁGI HIÁNYÁBAN A TANULÓI JOGVISZONY MEGSZŰNIK!

AZ ORVOSI ALKALMASSÁGI IGAZOLÁS ÉRVÉNYESSÉGI IDEJE 1 ÉV!

2017. FEBRUÁR 1-TŐL INDULT KERESZTFÉLÉVES KÉPZÉSEK OSZTÁLY/CSOPORTBONTÁSA (ELSŐÉVESEK) - FOLYAMATOSAN KERÜL FELTÖLTÉSRE

CSOPORTBONTÁS - NÉVSOR
Nappali Esti
Nappali (keresztféléves) - Elektronikai technikus - keresztféléves  
Nappali (keresztféléves) - Villanyszerelő - keresztféléves Esti (keresztféléves) - Villanyszerelő - keresztféléves

 

 

Nappali - 1. szakképző évf. - keresztfélév (11. évf. - 2017.02.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Elektronikai technikus (keresztféléves képzés - 1/13/ETK/A) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 8.00-12.00 Gyakorlat
Bálint Dezső - 14.terem
8.00-12.00 - Ónodi Ákos - U2. terem (udvar) 8.00-12.00 Gyakorlat
Kajatin László - U2. terem (udvar)
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 1/11/VSZK/A) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 8.00-12.00 Gyakorlat
Berkes János
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-11.00 Műszaki informatika
gyakorlat
Bálint Dezső
14.terem
12.00-16.00 - Elmélet
Csatádi János - 01.előadó
           
Nappali - 1. szakképző évfolyam (11., 13. évf. - 2016.09.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Elektronikai műszerész
(1/11/EM/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 8.00-12.00 Gyakorlat
Váradi Balázs - P12.terem
8.00-11.00 Gyakorlat
Kajatin László - P11.terem
8.00-12.00 Gyakorlat
Jáger Attila - 12.terem
Elektronikai technikus
(1/13/ET/A, 1/13/ET/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/13/ET/A osztály
12.00-16.00 Gyakorlat
Győző Miklós - P11.terem
1/13/ET/A osztály
11.20-13.40 Gyakorlat
Kajatin László - P11.terem
8.00-12.00 Gyakorlat
Sztanek Péter - 22.terem
1/13/ET/B osztály
12.00-16.00 Gyakorlat
Váradi Balázs - P12.terem
1/13/ET/B osztály
13.40-16.00 Gyakorlat
Kajatin László - P11.terem
Gépi forgácsoló
(1/11/GF/A, 1/11/GF/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/11/GF/A osztály
8.00-16.00 Gyakorlat
Külső tanműhely
NCT Akadémia
(1148 Budapest, Fogarasi út 7.)
1/11/GF/B osztály
8.00-16.00 Gyakorlat
Külső tanműhely
NCT Akadémia
(1148 Budapest, Fogarasi út 7.)
8.00-16.00 Munkavédelem, Gépészeti alapozó feladatok, Szakmai anyagismeret és anyagvizsgálat, Esztergálás, Köszörülés
Bagdi Sándor - 13.előadó
Villanyszerelő
(1/11/VSZ/A, 1/11/VSZ/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/11/VSZ/A osztály
8.00-12.00 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-14.20 Elmélet
Berkes János - 01.előadó
1/11/VSZ/A osztály
8.00-12.00 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
TAVASZI SZÜNET 1/11/VSZ/B osztály
12.00-16.00 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
1/11/VSZ/B osztály
12.00-16.00 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
 
Nappali - 2. szakképző évf. - keresztfélév (12. évf. - 2016.02.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2/12/VSZK/A) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 12.00-16.00 Gyakorlat
Berkes János
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
9.00-15.20 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
9.00-15.20 Műszaki gyakorlatok
Szombati László
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
 
Nappali - 2. szakképző évfolyam (12., 14. évf. - 2015.09.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Elektronikai műszerész
(2/12/EM/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 8.00-12.00 - Ónodi Ákos - P11.terem 8.00-12.00 - Sztanek Péter - P12.terem 12.30-16.00 - Vizsgafelkészítés
Győző Miklós/Szabó Sóki László
P12.terem
Elektronikai technikus
(2/14/ET/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   12.00-16.00 - Sztanek Péter - P12.terem 8.00-10.00 - Vizsgafelkészítés
Zombori Béla - 21.terem
10.20-12.20 - Győző Miklós/Szabó Sóki László
P12.terem
Gépi forgácsoló
(2/12/GF/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   8.00-16.00 Esztergálás, Marás, Köszörülés
Bagdi Sándor - 13.előadó
8.00-11.00 Gyakorlat
Varga Róbert
Külső tanműhely 4.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
Villanyszerelő
(2/12/VSZ/A, 2/12/VSZ/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 2/12/VSZ/A osztály
8.00-12.00 Gyakorlat
Szombati László
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
2/12/VSZ/A osztály
8.00-12.00 Gyakorlat
Szombati László
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
8.00-12.00 Elmélet
Bába János
01.előadó
TAVASZI SZÜNET 2/12/VSZ/B osztály
12.00-16.00 Gyakorlat
Szombati László
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
2/12/VSZ/B osztály
12.00-16.00 Gyakorlat
Szombati László
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
 
Esti - 1. szakképző évfolyam - keresztfélév (11. évf. - 2017.02.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2017.02.01-től indult; 1/11/VSZKe/A, 1/11/VSZKe/B, 1/11/VSZKe/C, 1/11/VSZKe/D osztályok a FENTI CSOPORTBEOSZTÁS SZERINT) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   16.30-20.10 - Elmélet
Csatádi János - 31.előadó
 
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET    
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/11/VSZKe/C osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Berkes János
Külső tanműhely 3.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
 
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/11/VSZKe/D osztály
16.30-20.10 Műszaki informatika
gyakorlat
Szentiványi Imre
14.terem
 
           
Esti - szakiskolát végzettek szakközépiskolája (11.-12. évf.) - Érettségi 2 év alatt
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
11. évfolyam (2016.09.01-től induló képzés) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   1.csoport
16.30-20.10 - Informatika
Bálint Dezső - 14.terem
 
TAVASZI SZÜNET 2.csoport
16.30-20.10 - Informatika
Szentiványi Imre - 22.terem
TAVASZI SZÜNET 3.csoport
16.30-20.10 - Informatika
Szentiványi Imre - 22.terem
12. évfolyam (2015.09.01-től indult képzés) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1.csoport
16.30-18.30 - Matek
Gömöriné K. Ildikó - 01.előadó
18.50-20.50 - Angol
Sipiczky Márk - 01.előadó
1.csoport
16.30-18.30 - Matek
Gömöriné K. Ildikó - 01.előadó
18.50-20.50 - Angol
Sipiczky Márk - 01.előadó
16.30-20.10 - Történelem, magyar
Gönczy-Szabó Gabriella
01.előadó
2.csoport
16.30-18.30 - Angol
Sipiczky Márk - 13.előadó
18.50-20.50 - Matek
Gömöriné K. Ildikó - 13.előadó
2.csoport
16.30-18.30 - Angol
Sipiczky Márk - 21.előadó
18.50-20.50 - Matek
Gömöriné K. Ildikó - 21.előadó
3.csoport
16.30-18.30 - Német
Lehoczky Katalin - 11.terem
18.50-20.50 - Matek
Gömöriné K. Ildikó - 13.előadó
3.csoport
16.30-18.30 - Német
Lehoczky Katalin - 11.terem
18.50-20.50 - Matek
Gömöriné K. Ildikó - 13.előadó
 
Esti - 1. szakképző évfolyam (11., 13. évf. - 2016.09.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Elektronikai műszerész
(1/11/EMe/A), 1/11/EMe/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET     1/11/EMe/A osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Váradi Balázs - P11.terem
1/11/EMe/B osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Jáger Attila - P12.terem
Elektronikai technikus
(1/13/ETe/A, 1/13/ETe/B, 1/13/ETe/C, 1/13/ETe/D osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   16.30-20.10 - Elmélet
Szabó Sóki László - 13.előadó
 
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET
Gépi forgácsoló
(1/11/GFe/A, 1/11/GFe/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/11/GFe/A osztály
16.30-20.10 - Gyakorlat
NCT Akadémia
(1148 Budapest, Fogarasi út 7.)
1/11/GFe/B osztály
16.30-20.10 - Gyakorlat
NCT Akadémia
(1148 Budapest, Fogarasi út 7.)
 
Villanyszerelő
(elméleti nap: szerda)
(1/11/VSZe/A, 1/11/VSZe/B, 1/11/VSZe/E, 1/11/VSZe/F osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 16.30-20.10 - Elmélet
Csatádi János - 31.előadó
1/11/VSZe/B osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Szász Zoltán
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
1/11/VSZe/E osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
1/11/VSZe/F osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
Villanyszerelő
(elméleti nap: péntek)
(1/11/VSZe/C, 1/11/VSZe/D osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 1/11/VSZe/D osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Szász Zoltán
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
  16.30-20.10 - Elmélet
Csatádi János - 31.előadó
 
Esti - 2. szakképző évfolyam - keresztfélév (12. évf. - 2016.02.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Villanyszerelő (keresztféléves képzés - 2016.02.01-től indult) TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   2.csoport
16.30-20.10 Gyakorlat
Fenyvesi Attila
Külső tanműhely 1.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
 
 
Esti - 2. szakképző évfolyam (12., 14. évf. - 2015.09.01-én indult képzés)
  2017.04.17. Hétfő 2017.04.18. Kedd 2017.04.19. Szerda 2017.04.20. Csütörtök 2017.04.21. Péntek
Elektronikai műszerész
(2/12/EMe/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 16.30-20.10 - Váradi Balázs
P12.terem
16.30-20.10 - Győző Miklós/Jáger A.
P11.terem
 
Elektronikai technikus
(2/14/ETe/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET   16.30-20.10 - Sztanek Péter
P12.terem
 
Gépi forgácsoló
(2/12/GFe/A osztály)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 16.30-20.10 - Elmélet
Kovács Ferenc - 21.terem
   
Villanyszerelő
(2/12/VSZe/A, 2/12/VSZe/B osztályok)
TAVASZI SZÜNET TAVASZI SZÜNET 2/12/VSZe/B osztály
16.30-20.10 Gyakorlat
Szombati László
Külső tanműhely 2.terem
(1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.)
  16.30-20.10 - Elmélet
Zsuzsandor Pál - 13.előadó